> Wybory Samorządowe 2014

Wybory Samorządowe 2014

Wykaz obwodowych komisji wyborczych powołanych
dla przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad
powiatów, sejmików województw i rad dzielnic
m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów,
burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16
listopada 2014 r.

Wykaz obwodowych komisji wyborczych powołanych dla przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 r.


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Izbicy Kujawskiej –Szkoła Podstawowa Nr 1 w Izbicy Kujawskiej ul. Tymieniecka 1

1. Genowefa Wanda Andryjańczyk
2. Marek Roman Andryjańczyk – Przewodniczący komisji
3. Agnieszka Malinowska
4. Przemysław Graczyk
5. Zdzisław Krzysztof Wiśniewski – Zastępca przewodniczącego komisji
6. Krzysztof Jasiński
7. Przemysław Kaźmierczak
8. Jan Krzysztof Kaczmarek
9. Pracownik samorządowy- Agata Szmudzińska


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Izbicy Kujawskiej – Zespół Szkół w Izbicy Kujawskiej ul. Nowomiejska 5

1. Waldemar Janusz Czyżewski – Przewodniczący komisji
2. Krzysztof Tadeusz Włodarczyk – Zastępca przewodniczącego komisji
3. Dorota Dagmara Sosnowska
4. Jakub Malinowski
5. Marek Henryk Kurlapski
6. Ewa Czupryniak
7. Irena Lilla Klimczak
8. Leszek Władysław Urbański
9. Pracownik samorządowy- Kazimierz Węgierski


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Izbicy Kujawskiej - Gimnazjum w Izbicy Kujawskiej ul. Nowomiejska 3

1. Zbigniew Tomczyk – Przewodniczący komisji
2. Katarzyna Romana Klimczewska
3. Hubert Szymon Majchrzak
4. Zbigniew Moleski
5. Stanisław Andrzej Pińkowski
6. Piotr Zygmunt Frankowski – Zastępca przewodniczącego komisji
7. Zbigniew Kwieciński
8. Jan Świątkowski
9. Pracownik samorządowy – Marek Kostecki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 - Zespół Szkół w Błennie, Błenna 2

1. Dorota Konopińska – Zastępca przewodniczącego komisji
2. Stanisław Kuropatwiński
3. Ewa Ściślewska – Przewodniczący komisji
4. Liliana Helena Pawłowska
5. Marek Henryk Drzewiecki
6. Aneta Wilczek
7. Anna Dorota Oblamska
8. Justyna Zielińska
9. Pracownik samorządowy – Nowakowski Przemysław


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Izbicy Kujawskiej –Świetlica SM „Zgoda” ul. Polna 1a

1. Kinga Kacprzak
2. Teofil Ziółkowski
3. Helena Cecylia Arciszewska – Zastępca przewodniczącego komisji
4. Paula Sołtysińska
5. Krystyna Janina Sołtysińska – Przewodniczący komisji
6. Tadeusz Franciszek Sołtysiński
7. Daniel Stanisław Wiśniewski
8. Krzysztof Gołębiewski
9. Pracownik samorządowy – Agnieszka Siekacz


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Izbicy Kujawskiej – Gimnazjum w Izbicy Kujawskiej ul. Nowomiejska 3

1. Dariusz Starzyk – Zastępca przewodniczącego komisji
2. Anna Karolina Głuszkowska
3. Józef Piastowski
4. Paulina Karolina Sikorska
5. Tomasz Simon
6. Małgorzata Ewa Szcześniak
7. Marzanna Ewa Józwiak – Przewodniczący komisji
8. Katarzyna Czupryniak
9. Pracownik samorządowy – Grzegorz Studziński

 

Opublikowane przez: Beata Kubiak | Data wprowadzenia: 2014-10-27 10:15:16.
Data wprowadzenia: 2014-10-27 10:15:16
Opublikowane przez: Beata Kubiak
« powrót
 
Dodatkowe Informacje:
.
Adres:
Urząd Miejski w Izbicy Kujawskiej
ul. Marszałka Piłsudskiego 32
87-865 Izbica Kujawska
Burmistrz
Marek Dorabiała
Kontakt:
Tel: (+48 54) 286-50-09
Fax: (54) 286-50-09
e-mail: urzad@izbicakuj.pl